X

TV-danas.com - Live TV Online
Molimo obratite pažnju da je ova usluga u testnoj fazi i da postoji mogućnost da neki kanali ne funkcionišu.

RTS1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:40 vesti rts
  • 00:45 poslednji izlaz
  • 02:15 više od igre
  • 03:00 vesti rts
  • 03:05 nešto lepo
  • 03:12 od zlata jabuka
  • 03:42 zadnja kuća srbije
  • 04:12 oko
  • 04:42 trag
  • 05:15 potrošački savetnik
  • 05:38 tv zabavnik
  • 05:48 verski kalendar
  • 06:00 vesti rts
  • 06:05 jutarnji program
  • 08:00 jutarnji dnevnik
  • 08:30 jutarnji program
  • 09:00 vesti rts
  • 09:05 više od igre
  • 09:55 vesti rts
  • 10:00 sasvim prirodno
  • 10:30 moja lepa srbija
  • 11:00 vesti rts
  • 11:05 dobro došli u moj dom
  • 12:00 dnevnik rts
  • 12:15 sport plus
  • 12:25 vreme, stanje na putevima
  • 12:30 kulturni dnevnik
  • 12:45 odstrel
  • 13:30 diverzanti
  • 14:50 nešto lepo
  • 15:00 ovo je srbija
  • 15:50 gastronomad
  • 16:05 pozorište u kući
  • 16:50 tv zabavnik
  • 17:00 dnevnik rt vojvodina
  • 17:20 šta radite, bre
  • 17:45 beogradska hronika
  • 18:25 oko magazin
  • 19:00 slagalica
  • 19:17 mali dnevnik
  • 19:30 dnevnik rts
  • 20:05 porodično blago
  • 21:05 da, možda, ne
  • 22:30 od zlata jabuka
  • 23:00 dnevnik rts
  • 23:20 kulturni dnevnik
  • 23:35 sportski dnevnik
  • 23:55 odstrel
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTS2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:55 evropa kroz koncerte
  • 01:40 trezor
  • 02:40 dnipro dnipropetrovsk - sevilj
  • 04:40 metalac - partizan
  • 06:02 koncert za dobro jutro
  • 07:26 slagalica
  • 07:47 datum
  • 07:52 verski kalendar
  • 08:03 zozonci
  • 08:17 zozonci
  • 08:30 bio jednom čovek
  • 08:58 mali dnevnik
  • 09:03 restorančić zalogajčić
  • 09:13 zooteka plus
  • 09:43 uzbuna
  • 10:07 izaberi me
  • 10:22 kako naučiti matematiku
  • 10:39 tamo amo po sremu
  • 11:10 mala srbija u velikom ratu
  • 11:40 u svetu
  • 12:05 dečji hor rts-a
  • 12:30 beokult
  • 13:00 trezor
  • 14:00 zooteka plus
  • 14:30 uzbuna
  • 14:54 izaberi me
  • 15:09 kako naučiti matematiku
  • 15:26 eko karavan
  • 15:55 tv lica... kao sav normalan sv
  • 16:40 porodični krugovi
  • 17:05 hotel grand
  • 18:30 odbojka: naša strana mreže
  • 18:40 koncert ane bekute
  • 20:05 mesto za nas
  • 20:35 metropolis
  • 21:00 hotel grand
  • 22:40 bunt rok masters
  • 23:25 sedmi pečat
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

B92

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:15 prijatelji
  • 00:40 dva i po muškarca
  • 01:05 štreberi
  • 01:30 atentat
  • 03:15 sinovi keti elder
  • 05:10 nepobedivi: banzuke
  • 05:50 dva i po muškarca
  • 06:15 bulevar b92
  • 07:00 prijatelji
  • 07:25 ksena: princeza ratnica
  • 08:10 okrug oranž
  • 09:00 naše jutro
  • 10:00 crtani film
  • 12:15 zlatni krug
  • 13:00 nepobedivi: banzuke
  • 13:55 top shop
  • 14:10 okrug oranž
  • 15:10 lud, zbunjen, normalan
  • 16:00 vesti b92
  • 16:40 sportski pregled
  • 17:00 bulevar u 5 do 5
  • 17:50 dva i po muškarca
  • 18:20 zlatni krug
  • 19:05 lud, zbunjen, normalan
  • 20:00 vesti b92
  • 21:00 96 sati
  • 22:45 bulevar b92
  • 23:45 vesti b92
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prva

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:15 noćni žurnal
  • 01:30 privatni doktor
  • 02:15 evropa u fokusu
  • 03:00 nestala
  • 05:00 kraj programa
  • 07:10 ovčica šone
  • 07:40 lara
  • 08:25 odbačeno siroče
  • 09:00 tačno 9
  • 09:45 brusko
  • 11:00 doručak za milionera
  • 13:00 tačno 1
  • 14:00 kud puklo da puklo
  • 14:50 lara
  • 15:40 ljubav, vera, nada
  • 16:45 odbačeno siroče
  • 17:20 exploziv
  • 18:00 vesti
  • 18:20 exkluziv
  • 18:45 milost
  • 20:10 kud puklo da puklo
  • 21:30 dosije
  • 23:00 vice
  • 23:45 noćni žurnal
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 crna hronika
  • 00:30 zehra
  • 01:30 fatalna ljubav
  • 03:00 moguli
  • 04:30 mala nevesta
  • 05:30 nevesta sa ožiljkom
  • 06:00 pink news
  • 07:00 dobro jutro!
  • 12:00 premijera
  • 12:15 pinkove zvezde i zvezdice - sp
  • 13:00 nacionalni dnevnik
  • 13:20 pinkove zvezde i zvezdice - sp
  • 15:00 pepeljuga
  • 15:50 nacionalni dnevnik
  • 16:00 nevesta sa ožiljkom
  • 16:30 mala nevesta
  • 17:30 zehra
  • 18:30 nacionalni dnevnik
  • 19:00 sulejman veličanstveni
  • 20:00 dila
  • 21:00 sve za ljubav
  • 22:30 neobjavljene priče
  • 23:30 premijera
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

StudioB

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:35 noćni program
  • 07:00 beograde, dobro jutro
  • 09:00 vesti studija b
  • 09:10 beograde, dobro jutro
  • 12:00 podne u beogradu
  • 12:15 moja polisa
  • 12:50 skica
  • 13:00 vesti studija b
  • 13:05 skica
  • 13:30 stil - modni magazin
  • 14:00 vesti studija b
  • 14:10 telešop
  • 14:30 prelistavanje
  • 15:00 vesti studija b
  • 15:06 telešop
  • 15:36 beograde, dobro veče
  • 16:00 vesti studija b
  • 16:13 beograde, dobro veče
  • 17:00 vesti studija b
  • 17:05 beograde, dobar dan
  • 17:54 vodič za roditelje
  • 18:00 vesti studija b
  • 18:05 kapri
  • 19:00 vesti studija b
  • 19:30 stb sport plus
  • 19:40 prelistavanje
  • 20:00 kapri
  • 21:00 beograde, dobro veče
  • 22:00 vesti studija b
  • 22:35 internat
  • 23:50 noćni program
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

BHT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:35 pregled programa za četvrtak
  • 07:00 dobro jutro
  • 08:15 oprosti mi, igrana serija, ep.
  • 09:15 vizmove male priče, animirana
  • 09:20 frenderi u saobraćaju, animira
  • 09:30 šampioni divljine, dokumentarn
  • 10:00 vijesti
  • 10:15 voli samo mene, igrana serija,
  • 11:10 zemlja svjetlosti, ep. 3
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:25 euroimpuls, magazin
  • 13:00 bh gastro kutak, kulinarski sh
  • 13:30 city folk: prag, magazin
  • 14:00 vijesti
  • 14:15 nogomet: finale evropske lige:
  • 16:15 svjetsko blago: verona, djelić
  • 16:30 bih danas, informativni progra
  • 17:00 ekologika
  • 17:30 šampioni divljine, strana doku
  • 18:00 voli samo mene, igrana serija,
  • 19:00 dnevnik 2
  • 19:35 neprolazna pjesma: tuzlanke
  • 20:05 zemlja svjetlosti, ep. 4
  • 21:00 iran, pritajena sila, strani d
  • 22:00 dnevnik 3
  • 22:30 točak, magazin
  • 23:15 oprosti mi, igrana serija, ep.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OBN

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00
  • 01:05
  • 07:00
  • 07:05
  • 09:00
  • 09:05
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

TVSA

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00
  • 01:05
  • 07:00
  • 07:05
  • 09:00
  • 09:05
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FTV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 ljudi iz močvare
  • 00:00 ljudi iz močvare
  • 01:00 potraga za izgubljenim divovim
  • 03:00 kamioni na ledu 2
  • 04:00 oživljavanje starih auta
  • 04:30 oživljavanje starih auta
  • 05:00 američke restauracije
  • 05:30 američke restauracije
  • 06:30 oživljavanje starih auta
  • 07:00 potraga za izgubljenim divovim
  • 08:00 ljudi iz močvare
  • 10:00 zvijezde zalagaonice
  • 10:30 zvijezde zalagaonice
  • 11:00 skladišni ratovi
  • 11:30 skladišni ratovi
  • 12:00 oživljavanje starih auta
  • 12:30 oživljavanje starih auta
  • 13:00 špediterski ratovi
  • 13:30 špediterski ratovi
  • 15:00 američke restauracije
  • 15:30 američke restauracije
  • 16:00 skladišni ratovi
  • 16:30 skladišni ratovi
  • 17:00 zvijezde zalagaonice
  • 17:30 zvijezde zalagaonice
  • 18:00 ljudi iz močvare
  • 19:00 potraga za izgubljenim divovim
  • 20:00 skladišni ratovi
  • 20:30 skladišni ratovi
  • 21:00 lovci na kamione
  • 21:30 lovci na kamione
  • 22:00 oživljavanje starih auta
  • 23:00 zvijezde zalagaonice
  • 23:30 zvijezde zalagaonice
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HAYAT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00
  • 01:05
  • 07:00
  • 07:05
  • 09:00
  • 09:05
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTRS

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 otvoreni program
  • 00:00 otvoreni program
  • 01:45 vogošćanska hronika, informati
  • 02:15 mala džamija u preriji, serijs
  • 03:00 plodovi prirode, emisija za po
  • 03:30 info ic, informativni program
  • 04:00 pregled kola bht premijer nogo
  • 04:30 info blok tv vogošća
  • 07:00 plodovi prirode, emisija za po
  • 07:30 auto shop magazin, emisija o a
  • 08:00 info ic, informativni program
  • 08:30 sedam dana u živinicama, infor
  • 09:00 voa - glas amerike, bosanski s
  • 09:30 i.r.i.b. program na bosanskom
  • 10:00 info blok tv vogošća
  • 13:00 sedam dana u živinicama, infor
  • 13:30 plodovi prirode, emisija za po
  • 14:00 info ic, informativni program
  • 14:30 auto shop magazin, emisija o a
  • 15:00 mala džamija u preriji, serijs
  • 16:00 otvoreni program, kolažni prog
  • 18:00 vogošćanska hronika, informati
  • 18:30 sms music, muzički program
  • 19:30 pregled kola prve nogometne li
  • 20:00 snimak sjednice općinskog vije
  • 22:30 vogošćanska hronika, informati
  • 23:00 voa - glas amerike, bosanski s
  • 23:30 i.r.i.b. program na bosanskom
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:15 tobijev putujući cirkus
  • 06:30 vatrogasac sam
  • 06:45 kejt i mim-mim
  • 07:00 tom i čarobno drvo
  • 07:30 animalija
  • 08:00 barbi i tajna vrata
  • 09:20 roli, mali beli auto
  • 09:30 tom i čarobno drvo
  • 10:00 pustolovine sa braćom kret
  • 10:30 lesi i drugari
  • 11:00 nove avanture petra pana
  • 11:30 svinjar
  • 12:00 čagington
  • 12:15 prodavnica najmanjih ljubimaca
  • 12:45 prodavnica najmanjih ljubimaca
  • 13:15 prodavnica najmanjih ljubimaca
  • 13:45 pets klub
  • 14:00 vatrogasac sam
  • 14:15 kejt i mim-mim
  • 14:30 pustolovine sa braćom kret
  • 15:00 lego prijatelji i grad srcolik
  • 15:30 lego prijatelji i grad srcolik
  • 15:55 moj mali poni: prijateljstvo j
  • 16:25 tom i čarobno drvo
  • 16:55 animalija
  • 17:25 morske princeze
  • 17:40 pets klub
  • 17:55 moj mali poni: prijateljstvo j
  • 18:25 pustolovine sa braćom kret
  • 18:50 roli, mali beli auto
  • 19:00 tom i čarobno drvo
  • 19:30 animalija
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 riblji ratnik: mamut iz nila
  • 00:00 riblji ratnik: mamut iz nila
  • 01:00 divlje životinje ii: drski i b
  • 02:00 divlje životinje: šok i nevjer
  • 03:00 divlja rusija: prastare doline
  • 04:00 kobna privlačnost
  • 05:00 afganistanski snježni leopard
  • 07:00 životinjska top-lista: ubojita
  • 08:00 divlje životinje ii: drski i b
  • 09:00 divlje životinje: šok i nevjer
  • 10:00 crna mamba: poljubac smrti
  • 11:00 životinjska top-lista: otrovi
  • 12:00 divlja škotska: zapadni otoci
  • 13:00 divlje životinje ii: drski i b
  • 14:00 divlje životinje: šok i nevjer
  • 15:00 mačka iz budućnosti
  • 16:00 riblji ratnik: živući dinosaur
  • 17:00 pecanje čudovišta: ulov u kamč
  • 18:00 neobična životinjska prijatelj
  • 19:00 72 opasne životinje australije
  • 20:00 divlja rusija: arktik
  • 21:00 neobična životinjska prijatelj
  • 22:00 72 opasne životinje australije
  • 23:00 najveći svjetski ubojice: najt
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

NOVATV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:30 face magazin 701, zabavni prog
  • 01:15 muzički program
  • 02:00 dnevnik, informativni program
  • 02:45 balkan caffe
  • 03:15 10 u 10
  • 03:30 muzički blok - rock live, drug
  • 04:30 face magazin 700, zabavni prog
  • 05:15 muzički program
  • 06:45 muzički program
  • 09:00 teletrgovina
  • 09:15 muzički program
  • 09:45 dnevnik, informativni program
  • 10:30 7 na face
  • 11:00 10 u 10
  • 11:15 tv shop - studio moderna
  • 11:30 voa
  • 13:00 face to face, arhiv
  • 14:00 face magazin 731, zabavni prog
  • 14:45 7 na face
  • 15:00 muzički blok - rock live, drug
  • 16:00 teletrgovina
  • 16:15 7 na face
  • 16:30 muzički program
  • 16:45 tv shop - studio moderna
  • 17:15 balkan caffe
  • 18:45 generalna najava face dnevnika
  • 19:15 dnevnik, informativni program
  • 19:50 sport
  • 19:55 vremenska prognoza
  • 20:00 balkan caffe
  • 20:45 7 na face
  • 21:00 skrivena kamera
  • 22:00 10 u 10
  • 22:10 face magazin 702, zabavni prog
  • 23:00 voa
  • 23:30 muzički blok - bh muzička revo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

IZABERITE VAŠE OMILJENE TV KANALE + TV uživo

Kreirajte listu sa omiljenim TV kanalima!

PrijavaRegistracija

X

Završeno!

Vaš korisnički račun na TV-danas.com je sada napravljen.

Otvorite vaš e-mail i potvrdite registraciju klikom na link. Nakon toga se možete prijaviti na stranici i birati vaše omiljene TV kanale.



Srdačan pozdrav

Team TV-Danas.com



Registracija

Korisnički račun sa navedenim podacima već postoji.
Registracija

Registracija

Nakon registracije možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima.

X

Prijava

Korisnički račun sa navedenim podacima ne postoji.

Prijava

Nakon prijave možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.




Novo!

Prikaži raspored programa na svom sajtu. Kopiraj kod dole:




Za više informacija ili izbor kanala po vašoj želji kontaktirajte nas na e-mail info@tv-danas.com