X

TV-danas.com - Live TV Online
Molimo obratite pažnju da je ova usluga u testnoj fazi i da postoji mogućnost da neki kanali ne funkcionišu.

RTS1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:50 slagalica strave 3
  • 02:40 ono kao ljubav
  • 03:21 enciklopedija za radoznale
  • 03:51 moja lepa srbija
  • 04:09 razglednica
  • 04:36 frajeva planeta reči
  • 05:38 tv zabavnik
  • 05:48 verski kalendar
  • 06:00 vesti rts
  • 06:05 jutarnji program
  • 08:00 jutarnji dnevnik
  • 08:15 jutarnji program
  • 09:00 stogodišnjica velikog rata
  • 09:11 žikina šarenica
  • 10:00 vesti rts
  • 10:05 žikina šarenica
  • 11:00 vesti rts
  • 11:04 fazoni i fore
  • 11:33 neven
  • 12:02 vaga za tačno merenje
  • 12:35 srbija na vezi
  • 13:00 dnevnik rts
  • 13:15 sport plus
  • 13:25 vreme, stanje na putevima
  • 13:30 u hodu
  • 14:00 gastronomad
  • 14:15 ekskluzivno
  • 15:00 vesti rts
  • 15:10 tv lica... kao sav normalan sv
  • 16:00 vesti rts
  • 16:03 srećni ljudi
  • 17:00 pod plavim krovom
  • 18:30 kvadratura kruga
  • 19:00 slagalica
  • 19:17 vreme, stanje na putevima
  • 19:30 dnevnik rts
  • 20:05 srećni ljudi
  • 21:00 pisac iz senke
  • 23:00 vesti rts
  • 23:05 film
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTS2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:01 ana stanić uživo u beogradu
  • 01:09 trezor
  • 02:04 srbija - crna gora
  • 03:15 italija - mađarska
  • 04:11 troickosavsk - kjahta save vla
  • 05:30 lov i ribolov
  • 06:02 datum
  • 06:07 verski kalendar
  • 06:17 znanje imanje
  • 07:13 slagalica
  • 07:30 tv lica... kao sav normalan sv
  • 08:15 korak dalje
  • 08:37 usijane glave
  • 09:06 slovarica: slovo z
  • 09:17 večni sjaj detinjstva
  • 09:45 verski mozaik srbije
  • 10:30 klinika vet
  • 11:00 profil i profit
  • 11:30 knjiga utisaka
  • 12:10 svet zdravlja
  • 12:40 nije strašno pasti
  • 13:05 moja lepa srbija
  • 13:35 građanin
  • 14:00 leti, leti pesmo moja mila
  • 14:45 emisija iz kulture
  • 15:15 11. beogradski festival igre
  • 16:05 savremena čuda: smrad
  • 16:50 verski kalendar
  • 17:00 vrele gume
  • 17:30 medalje zauvek
  • 17:50 sportski program
  • 18:20 klupa na šoru :belegiš
  • 18:50 velikani muzičke scene
  • 20:00 srpska štampa 1914-1915
  • 20:45 trenutak za uživanje u luksuzu
  • 21:15 muzički program
  • 22:15 obrita: neverovatno putovanje
  • 23:05 yu grupa
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

B92

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:45 prijatelji
  • 01:10 prijatelji
  • 01:35 štreberi
  • 02:00 štreberi
  • 02:25 jednostavan život
  • 03:10 igra ćutanja
  • 04:15 prkoseći smrti
  • 06:10 štreberi
  • 06:40 bulevar b92
  • 07:30 dobra zemlja
  • 10:00 topshop
  • 10:30 crtani film
  • 13:25 zlatni krug
  • 14:00 kamelot
  • 15:00 kamelot
  • 15:59 knjiga utisaka
  • 16:00 vesti b92
  • 16:35 sportski pregled
  • 17:00 galileo
  • 18:00 zlatni krug
  • 18:29 knjiga utisaka
  • 18:30 vesti b92
  • 19:05 bibliotekar: oštrica sudbine
  • 20:55 život na granici
  • 23:10 vesti b92
  • 23:50 prijatelji
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prva

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00 drug crni u nob-u
  • 02:00 noćni žurnal
  • 02:15 čari
  • 03:00 karadaji
  • 08:00 evro puls
  • 08:45 domaćin
  • 10:00 volim prirodu
  • 10:15 drug crni u nob-u
  • 11:15 neženja
  • 13:15 evropa, bre!
  • 13:25 volim prirodu
  • 13:40 sinđelići
  • 17:00 junior
  • 19:00 vesti
  • 19:15 domaćice sa bosfora
  • 20:00 odbačena
  • 21:00 kad porastem biću kengur
  • 23:00 vajat erp
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:30 vojvotkinja
  • 02:30 ljubav na silu
  • 03:30 ne brini za mene
  • 04:30 nakuša
  • 06:00 zehra
  • 07:00 dobro jutro!
  • 10:30 nautika
  • 11:00 život u trendu
  • 12:00 kraljevi stila
  • 13:00 vikend vizija
  • 14:30 gold muzički magazin
  • 16:00 zehra
  • 17:00 akademci
  • 18:00 magazin in
  • 19:30 nacionalni dnevnik
  • 20:00 ljubav na silu
  • 21:00 zehra
  • 22:00 koncert narodne muzike - junfe
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

StudioB

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:17 kapri
  • 01:08 noćni program
  • 07:00 beograde, dobro jutro
  • 10:00 vesti studija b
  • 10:05 beograd za početnike
  • 10:30 beograd, zdrav grad
  • 11:00 vesti studija b
  • 11:05 7 bg dana
  • 11:30 ram
  • 12:00 vesti studija b
  • 12:05 duhovnici
  • 13:00 vesti studija b
  • 13:05 svet novca
  • 13:30 7 bg dana
  • 14:00 vesti studija b
  • 14:05 mobil auto
  • 14:35 beograd za početnike
  • 15:00 vesti studija b
  • 15:05 agape
  • 16:00 vesti studija b
  • 16:15 arn, vitez templar
  • 17:00 vesti studija b
  • 17:05 vilimon u 5
  • 17:35 dokumentarni program
  • 18:30 put vina
  • 19:00 vesti studija b
  • 19:35 stil - modni magazin
  • 20:10 ličnosti i događaji - ljuba po
  • 21:00 sedam života
  • 22:00 vesti studija b
  • 22:35 zoran predin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

BHT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:35 dnevnik 2
  • 01:05 bih danas, informativni progra
  • 01:30 pregled programa za subotu
  • 07:00 hodoljublje: cetinje
  • 07:30 samit, ep. 2
  • 09:00 vijesti
  • 09:15 naučni klub, obrazovna serija,
  • 09:30 životinje u opasnosti, obrazov
  • 09:55 nema problema
  • 10:15 tv enciklopedija, obrazovna se
  • 10:30 šampioni divljine, strana doku
  • 11:00 govor tišine, emisija za osobe
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:25 tajna mjesečeve doline, igrani
  • 14:15 agencija, igrana serija, ep. 1
  • 15:00 vijesti
  • 15:15 veterinar, italijanska mini se
  • 16:45 samo za zabavu, revijalni prog
  • 17:15 ratnici sa istoka, honkoški ig
  • 19:00 dnevnik 2
  • 19:35 euro panorama
  • 20:05 savršene suprotnosti, američki
  • 21:45 vijesti
  • 22:00 agencija, igrana serija, ep. 1
  • 22:45 tajna mjesečeve doline, igrani
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OBN

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:10 balkan astro centar, tarot
  • 02:10 liga prvaka: bayer - m.united,
  • 04:00 obn info, informativni program
  • 04:20 obn sport, sportski program
  • 04:25 čuvari planete, dokumentarni p
  • 06:10 atomska betty
  • 06:35 wolverine and x-man
  • 06:55 jonny test
  • 07:15 zakumi
  • 07:40 chaotic
  • 08:00 roni oli roni
  • 08:15 metajets
  • 09:50 top shop
  • 10:05 novi milenij, it emisija
  • 10:40 dejana talk show, talk show
  • 12:00 iz bakine kuhinje, kulinarski
  • 12:50 top shop
  • 13:05 veče sa... radom manojlović, z
  • 14:30 zvijzde granda-sarajevo, zabav
  • 15:20 zvijzde granda-novi hitovi, za
  • 17:15 dejana talk show, talk show
  • 18:50 obn info, informativni program
  • 19:15 obn sport, sportski program
  • 19:20 in magazin, zabavni program
  • 20:00 grand show, zabavni program
  • 21:40 odbačena, ep. 357
  • 22:05 neželjene, serija, ep. 323 sez
  • 22:35 neželjene, ep. 324 sez. 1
  • 23:00 mentalist, kriminalistička dra
  • 23:50 in magazin, zabavni program
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

TVSA

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00
  • 01:05
  • 07:00
  • 07:05
  • 09:00
  • 09:05
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FTV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:35 dnevnik 3
  • 01:05 pregled programa za subotu
  • 07:00 rakitinica ugrožena ljepotica,
  • 07:25 soška pastrmka, dokumentarni p
  • 08:00 vijesti
  • 08:05 međunarodni turski festival
  • 08:55 medo čarli
  • 09:05 u zmajevom gnijezdu
  • 09:35 sportske igre mladih
  • 10:05 hayd u park
  • 10:35 obećanje, igrana serija
  • 11:25 mozaik religija, vjerski progr
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:15 viza za budućnost, igrana seri
  • 13:25 islam i muslimani u hrvatskoj,
  • 13:50 vijesti
  • 14:00 pat garret i billy the kid, am
  • 16:00 milost, igrana serija
  • 17:30 ne daj se, nina! zabavni progr
  • 18:20 zora dubrovačka, ep. 34
  • 19:10 super loto, prijenos izvlačenj
  • 19:30 dnevnik 2
  • 20:05 pred iftar
  • 20:10 lud, zbunjen, normalan, igrana
  • 21:15 armin, film
  • 22:45 dnevnik 3
  • 23:00 pismo s iwo jima, američki igr
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HAYAT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:10 dolina vukova, igrana serija,
  • 01:20 vijesti u 7, informativni prog
  • 02:00 ramazanski program
  • 03:00 televizijska posla, zabavni pr
  • 04:50 muzički program
  • 06:50 karadayi, igrana serija, ep. 1
  • 07:45 karadayi, igrana serija, ep. 1
  • 08:25 mia i ja, crtani film, 2. epiz
  • 08:50 pčelica maja, crtani film, 10.
  • 09:15 ninja kornjače, crtani film, 1
  • 09:45 ninja kornjače, crtani film, 1
  • 10:15 ninja kornjače, crtani film, 1
  • 10:45 pčelica maja, crtani film, 18.
  • 11:10 pokemoni, crtani film, 2. epiz
  • 11:35 winx 5, crtani film, 16. epizo
  • 12:00 ramazanski program
  • 13:00 biometeorološka prognoza
  • 13:02 autoklub, automagazin
  • 13:32 vremenska prognoza
  • 13:34 večer s igorom, zabavno-muzičk
  • 14:25 televizijska posla, zabavni pr
  • 16:25 bosanski sohbet
  • 16:50 happy time, zabavni program
  • 17:00 vampirski dnevnici, ep. 21 sez
  • 18:00 kratko i slatko uz dr oetker
  • 18:01 hayat production, zabavno-muzi
  • 18:40 wog centar - prilog
  • 18:50 ramazanski program
  • 18:54 ac info
  • 19:00 vijesti u 7, informativni prog
  • 19:28 vremenska prognoza
  • 19:29 biometeorološka prognoza
  • 19:31 sport
  • 19:37 stanje na putevima
  • 19:40 ramazanski program
  • 21:00 vijesti
  • 21:05 zmbt 7 - audicija
  • 22:00 kratko i slatko uz dr oetker
  • 22:01 zmbt 7 - audicija
  • 23:03 happy time, zabavni program
  • 23:15 vampirski dnevnici, ep. 21 sez
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTRS

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:07 posjetioci iz praiskona, ep. 3
  • 01:55 doktor hu 4, ep. 13 sez. 1
  • 02:41 srpska danas
  • 03:11 u fokusu, život sa hepatitisom
  • 03:53 dnevnik 2
  • 04:20 dnevnik plus, gost: david koen
  • 04:45 ginisovi svjetski rekordi, zab
  • 05:08 amazon, dokumentarni serijal,
  • 07:00 jutarnji program
  • 09:04 urbana zona, top lista
  • 09:37 rasadnik gospodina bluma, prog
  • 09:56 nina i neuroni, program za dje
  • 10:00 benovo i halino malo kraljevst
  • 10:13 najgora nedjelja moga života,
  • 10:46 doktor hu 4, ep. 1 sez. 2
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:25 plodovi rada, poljoprivredna e
  • 12:49 koncert šabana šaulića
  • 13:32 zlatne ruke potkozarja, report
  • 13:48 ljudovanje, tok šou
  • 14:50 muzički program
  • 15:20 košice, biser slovačke, report
  • 15:50 madrokove misterije, ep. 4
  • 16:42 asteroidi, dokumentarni progra
  • 17:37 nacionalna klasa
  • 19:30 dnevnik 2
  • 20:16 maradona, dokumentarni film em
  • 22:00 izvan sumnje, mini-serija, ep.
  • 23:00 dnevnik 3
  • 23:30 pokaži mi svoje, ep. 7
  • 23:57 doktor hu 4, ep. 1 sez. 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:05 tuđa žena, američko-kanadski f
  • 02:32 pakleni susjedi, igrani film
  • 04:03 kuda idu divlje svinje, ep. 10
  • 05:04 moreška na svetog todora, emis
  • 05:29 hrvatska uživo
  • 06:14 ljubav u zaleđu, ep. 157
  • 07:02 spot band aid
  • 07:07 eko zona
  • 07:36 tv kalendar
  • 07:47 dim revolvera, filmski maraton
  • 09:04 normalan život, emisija o obit
  • 09:50 vijesti iz kulture
  • 10:00 vijesti
  • 10:10 vrijeme
  • 10:11 hak - promet info
  • 10:13 dražesni pupoljci svibanjski(1
  • 11:04 damin gambit: dina merhav
  • 11:46 tv kalendar
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:15 sport
  • 12:18 vrijeme
  • 12:22 veliki brodolomi jadrana: rat
  • 13:04 protestanti: matija vlačić ili
  • 13:35 prizma, multinacionalni magazi
  • 14:22 kućni ljubimci
  • 14:52 fotografija u hrvatskoj
  • 15:10 sretna obitelj, ep. 20 sez. 1
  • 16:52 eurovijesti
  • 17:00 vijesti
  • 17:10 vrijeme
  • 17:11 hak - promet info
  • 17:15 tržnice - trbuh grada: beč - n
  • 18:09 fotografija u hrvatskoj
  • 18:27 lijepom našom: bedekovčina, ep
  • 19:30 dnevnik
  • 19:57 sport
  • 20:01 vrijeme
  • 20:04 loto 7/39
  • 20:11 afrika: kalahari, dokumentarna
  • 21:04 hvala ti za ljubav
  • 22:54 dnevnik 3
  • 23:14 sport
  • 23:17 vrijeme
  • 23:19 vijesti iz kulture
  • 23:31 vladarica, serija, ep. 14 sez.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:21 inspektorica irene huss, ep. 3
  • 01:50 atp umag 2014. snimka
  • 03:40 noćni glazbeni program - spoto
  • 06:57 split: more
  • 07:26 dim dam dum, crtani film, ep.
  • 07:42 majstori svirači, ep. 2
  • 08:10 hello kitty i prijatelji, ep.
  • 08:35 ezopovo kazalište, crtani film
  • 08:46 magično drvo, serija za djecu,
  • 09:16 tv vrtić: magarac
  • 09:27 krtić prikazuje: plivanje, bro
  • 09:31 vedranovi velikani: luka bajto
  • 09:41 dotaknuti sunce: kapetan johnn
  • 11:18 kuhajmo zajedno: sorbeto od ja
  • 11:25 mućke (5a), humoristična serij
  • 11:58 atp umag 2014. snimka
  • 13:25 budimpešta: vaterpolo,ep: hrva
  • 14:40 i to je to, crtani film
  • 14:49 plesni izazov, serija za mlade
  • 15:10 plesni izazov, serija za mlade
  • 15:32 lovci na natprirodno, serija,
  • 16:13 dva i pol muškarca, ep. 4 sez.
  • 16:33 city folk 2014.: ljubljana, ep
  • 17:00 atp umag 2014. emisija
  • 17:15 atp umag 2014. prijenos 1. pol
  • 19:05 sportska popuna
  • 19:15 atp umag 2014. prijenos 2. pol
  • 21:30 festival dalmatinskih klapa om
  • 23:12 vegas, ep. 3 sez. 1
  • 23:57 vegas, ep. 4 sez. 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

NOVATV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00
  • 01:05
  • 07:00
  • 07:05
  • 09:00
  • 09:05
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

IZABERITE VAŠE OMILJENE TV KANALE + TV uživo

Kreirajte listu sa omiljenim TV kanalima + gledaj preko 30 Live TV kanala

PrijavaRegistracija

X

Završeno!

Vaš korisnički račun na TV-danas.com je sada napravljen.

Otvorite vaš e-mail i potvrdite registraciju klikom na link. Nakon toga se možete prijaviti na stranici i birati vaše omiljene TV kanale.



Srdačan pozdrav

Team TV-Danas.com



Registracija

Korisnički račun sa navedenim podacima već postoji.
Registracija

Registracija

Nakon registracije možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.

X

Prijava

Korisnički račun sa navedenim podacima ne postoji.

Prijava

Nakon prijave možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.




Novo!

Prikaži raspored programa na svom sajtu. Kopiraj kod dole:




Za više informacija ili izbor kanala po vašoj želji kontaktirajte nas na e-mail info@tv-danas.com